دسته بندی ها

نحوه همکاری با ما

  نحوه همکاری در فروشگاه اینترنتی بلوم‌بن چگونه است؟


کالاهای شما در سایت نمایش داده می‌شود و پس از خرید مشتری از بلوم‌بن، به شما سفارش داده می‌شود و کالا توسط شما تولید یا اماده ارسال میگردد.


 


 چه کسانی میتوانند در بلوم‌بن به عنوان تامین کننده فعالیت کنند؟


تمامی کسانی که که در اصناف ششگانه محصولات آرایشی، محصولات بهداشتی، داروهای گیاهی، محصولات ارگانیک، محصولات طبی و محصولات توانبخشی مختلف فعالیت می‌کنند می‌توانند تامین کننده بلوم‌بن باشند و کالای خود را در سایت بلوم‌بن عرضه کنند. تامین کننده می تواند یک شرکت بزرگ و یا خرده فروش باشد ولی لازم است که دارای مجوزهای لازم جهت فروش محصولات باشد و محصولاتش دارای کیفیت و خدمات مناسب باشد.


 


 هزینه عضویت و فروش کالا در بلوم‌بن چقدر است؟


تامین کننده برای ورود به سایت هزینه ای پرداخت نمی کند و عضویت بصورت رایگان است. قیمت کالای شما توسط خودتان تعیین و در فروشگاه بلوم‌بن قرار می گیرد.


 


 زمان تحویل کالاها چند روزه است؟


بازه زمانی تحویل توسط خود تامین کننده اعلام شده و در معرض دید مشتری قرار می گیرد.


 


 برای ارسال کالا به مشتری چقدر هزینه دریافت میکنید؟


ارسال کالا به مشتری به عهده تامین کننده و هزینه آن بر عهده مشتری می باشد.


 


 برای ورود کالاها به سایت چه محتوایی نیاز دارید؟


برای ورود کالاها به بخش فروشگاهی یکسری اطلاعات ضروری ( مشخصات محصول، عکس، توضیحات و ...) نیاز است. در صورت نداشتن محتوای اولیه، بلوم‌بن آمادگی تولید محتوا را دارد.


 


 چگونه درخواست همکاری خودم را به عنوان تامین کننده به بلوم‌بن بدهم؟


شما می توانید از طریق پرکردن فرم ثبت نام فروشنده  در پایین صفحه اصلی سایت و یا تماس با شماره  02126857143 درخواست همکاری خود را ثبت کنید. سپس همکاران ما بعد از تایید اطلاعات و مجوزهای فروشگاه شما، و ارسال نسخه قرارداد و آموزش پنل فروشندگان، کلمه عبور و نام کاربری را برایتان فعال می‌کنند.


 


چگونه فروش محصولات خود را دو برابر کنم؟


شاید با خود فکر کنید که چرا محصول خود را در فروشگاه اینترنتی ثبت کنم در حالی که در شبکه های اجتماعی محصولاتم را میفروشم، دلایل متعددی وجود دارد که فروشگاه اینترنتی میتواند تاثیر زیادی بر فروش محصولات شما داشته باشد.


1. مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، با اعطای نماد اعتماد الکترونیکی هویت صاحب و محل فعالیت کسب و کارهای اینترنتی را احراز می‌نماید. پس سایتی که دارای نماد الکترونیکی است یعنی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی تایید شده است


2. وجود درگاه پرداخت اینترنتی در فروشگاه اینترنتی میتواند امکان پرداخت آنلاین در سایت را برای کاربران و مشتریان فراهم آورد.


3. مهمترین دلیل فروش محصولات از طریق فروشگاه اینترنتی : هر یک از تامین کنندگان بازاریابی محصول خود را از طریق شبکه های اجتماعی یا روش های دیگر انجام می دهند و کاربران را به سمت خرید محصولتشان هدایت می کنند، کاربرانی که وارد سایت می شود می توانند محصولات تمام تامین کنندگان را مشاهده کنند و همین باعث می شود کاربران انبوه دیگری که با محصول شما آشنایی نداشتند نیز کالاهای شما را ببینند و بر این اساس و اتحاد و کار تیمی برای موفقیت همدیگر تلاش میکنیم.